? ?

Maxpera.com.tr , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyad e-posta, telefon ve adres vb.) sizlerden talep etmektedir. Maxpera Group bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Maxpera.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Maxpera.com.tr üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin  izni olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

Maxpera.com.tr  e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında ziyaretçilerin yazılı iznini almak şartıyla izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiksel veriler, Maxpera.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, yine ziyaretçilerin yazılı izni doğrultusunda Maxpera.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Maxpera Group şirketinin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Maxpera.com.tr  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Maxpera Group